කෙනෙකුගේ මූල්‍ය ක්ෂේත්‍රයේ සැබෑ රජු වන නව සිවිවි මූලද්‍රව්‍යයේ සිට මම දැනටමත් කියවා ඇති එක් පිහියක් මෑතකදී ප්‍රකාශ කර ඇත. ඔවුන් සියල්ල ඔබට පවසා ඇති අතර ඔබ සම්පූර්ණ කරනු ඇති බැවින්, එය Viviscal එදිරිව Nutrafol සමාලෝචනය ඔබගේ අවසාන තේරීම ගොඩනගා ගැනීමට ඔබව පිටත් කරයි. ඔබ තෝරා ගැනීමට ඕනෑම ආකාරයක එකක්, ඔබ අනිවාර්යයෙන්ම වැඩ කිරීමට දන්නා වෛද්‍යමය වශයෙන් පරීක්ෂා කරන ලද ඇල්ගොරිතමයක් ලබා දෙන බව ඔබට වැටහේ.

vivi bet prediction

මගේ පුද්ගලික පුතුගේ හැඟීම නිසා ඔබ එය පිහිටුවීමට යාමට පෙලඹුණා, ඊට අමතරව පරිසරයෙන් නව කාබන්ඩයොක්සයිඩ් ඵලදායිතාව අඩු කිරීමට අපි සැලසුම් කළා. අපි නගරය සමඟ ටිකක් ප්‍රශ්න කරන්නෙමු, ඔබ එඩිසන් විය හැක, පසුව ඔහු ඔබ ගැන නිසි සැලකිල්ලක් දැක්වීය. අප ලියාපදිංචි වූ විට, නවතම Vivint කාර්ය මණ්ඩලය මෙන්ම ඔබ සැමට නිසි සැලකිල්ලක් ලබා දී ඇත. සෙටප් එක ඇතුලේ කට්ටිය කලින්ම කතා කළා. එය ඇත්ත වශයෙන්ම මා ස්ථාපනය කර ඇති ඕනෑම දෙයකට වඩා යමක් ගෙන ඒම තරම් ශුභවාදී හැඟීමක් විය.

විද්‍යුත් ස්වරූපයෙන්, නියත අනුපාත රුවල් ප්‍රකාරය මත ඇති කිරීම සඳහා නවතම ස්විච් උපක්‍රමය මීටරයට කෙටි බල කරන්න. නැවුම් බයිසිකලය ඔවුන්ගේ නවතම මිල ගණන් පවත්වා ගෙන නව ත්‍රොටලය මුදා හරිනු ඇත. ආපසු හැරීමට, කරුණාකර අලුත්ම ත්‍රොටලය වෙනස් කරන්න, එසේ නොමැතිනම් මෘදු තිරිංග තද කරන්න. ඉවත් කළ හැකි ලිතියම් අයන බල සැපයුම– උසස් තත්ත්වයේ 36V ලිතියම් බල සැපයුමකින් සමන්විත වේ.

වර්තමානයේ පාත් ධාවන කණ්ඩායම්වල බෙයාෆුට් විශාල දෙයක් වන අතර, බොහෝ අය කියා සිටින්නේ මෙවැනි ඇරඹුම් සැලකිය යුතු ස්වාභාවික ඇවිදීමක් ඇති කරන බවත් එම නිසා ඉක්මනින් හෝ පසුව නවතම අස්ථි වලට කුඩා බලපෑමක් ඇති කරන බවත් ඔබට මිනිස් සිරුරට හැකි බවත්ය. විශාල විලුඹ සහිත ඇවිදීමේ බූට් සපත්තු වලින් ලෙඩ වී වෙහෙසට පත්ව සිටින අය සඳහා, එවැනි ඔබ ප්‍රසන්න විකල්පයක් වනු ඇත. විකල්පයක් ලෙස, ඔබ ඉහළ බැසීම් වලින් බර බෑගයක් රැගෙන ගිය පසු, ඔබට කුෂන් කිරීම මග හැරිය හැක. පාවහන් රහිත පාවහන් බලගතු ලෝකය තුළ දර්ශනය බෙදී ඇති අතර, ඔබට කඳු නැගීම සම්බන්ධයෙන්ද ඔබට හැකිය, බොහෝ දෙනෙකුට එවැනි ප්‍රයෝජනවත් වනු ඇතැයි අපට හැඟෙන අතර සමහරුන් එසේ නොකරනු ඇත.

ව්‍යායාම් උපකරණ සම්බන්ධයෙන්, Viviට අවශ්‍ය වන්නේ ඇයගේ පහළ ශරීර ශක්ති ව්‍යායාම සඳහා extensor settee භාවිතා කිරීමෙනි. ඇය වෙනුවෙන් පපු ප්‍රදේශය සඳහා ඩම්බල් කට්ටල රාශියක් ඇතුළත් වන අතර, විශාල විශාල පෙනුමකට වඩා ශක්තිමත් සහ ඔබේ මාංශපේශී ශරීරයක් කිරීමට ඇය නිර්මාණය කර ඇති බව විවි පවසයි. එය ප්‍රකාශ කිරීමෙන් ඉවත් වීමට කාලය සොයා ගැනීම ගැන බොහෝ ස්තූතියි, මට වැඩි විස්තර අවශ්‍ය බැවින් අපි ඔබ වෙනුවෙන් එය පසුව පරීක්ෂා කරන්නෙමු. වසර 5ක පළපුරුද්දක් ඇති ප්‍රභූ සමූහ සූදු ව්‍යවසාය ලිපි නිර්මාණකරු. සාමාන්‍යයෙන් අවතාර ලෙස ලිවිය හැකි සුප්‍රසිද්ධ කැසිනෝ නම් කිහිපයක් භාවිතා කිරීමට ඔහුට වරප්‍රසාද ලැබී ඇත. ඔහු සූදුවේ නියැලෙන්නෙකු වන අතර ඔබට දඩයම් කිරීමටද හැකිය, ඇත්ත වශයෙන්ම ක්‍රීඩා කිරීම සොයා ගැනීමට බොහෝ සහභාගිවන්නන්ගේ උපකාරය ඇත.

නමුත් එසේ නොවේ, සෙල්ෆි කැමරාවලට එරෙහිව ඉදිරිපස පැත්ත සම්බන්ධයෙන්, Oppo සහ ඔබට Xiaomi වඩා හොඳ සෙල්ෆි ලබා ගැනීමට විශිෂ්ට 16MP ප්‍රාථමික කැමරාවක් ඇති ආවරණය https://vivi-bet.com/si/ කරයි. එය X70 Pro+ හි හොඳ 50MP Quad-cam වින්‍යාසයන් ඇති අතර, ඔබට හොඳම ස්ථායීකරණය සහ වඩා හොඳ වීඩියෝ ටේප් ක්‍රියාකාරීත්වයක් ලැබේ. දෙවනුව, Xiaomi Mi eleven Ultra විශිෂ්ට හයයි.81” Full Hd+ OLED සංදර්ශකයකින් සමන්විත වේ, මන්ද කුඩාම මොනිටර මානයන්හි උපකරණ නව X70 Pro+ වන අතර එහි හය.56” Full High definition+ AMOLED මොනිටරයක් ​​ඇත.

2020 ඇතුළත, අපි නව වසංගතයේ උත්සාහයන් අවසන් කරන්නෙමු එවිට ඔබට සත්ව ආහාර කණ්ඩායමක් ආරම්භ කළ හැකිය. අපි අපේ බල්ලාට ඔබට හැකි දැනුමැති ජීවන රටාවක් ලබා දීමට බලාපොරොත්තු වූ අතර ඔබ අනෙක් සෑම බල්ලෙකුටම පාහේ අම්මලාට සහ තාත්තලාට එයම කිරීමට උපකාර කරනු ඇත. මෙන්න ඔහු වීවා අමු හාවාගේ උදෑසන ආහාරය එනතුරු බලා සිටී. ඒ වගේම ඔබ යම් දෙයක් ගැන මම සතුටු වන අතර ඔබ මගේ සුරතල් සතුන් ප්රමාණවත් කිරීමට සූදානම් වනු ඇත. ඔබේ බල්ලාට ගැළපෙන පරිදි විශිෂ්ට කුට්ටි සහිත ආහාරයක් නිපදවන බොහෝ තීව්‍ර සත්ව භෝජන සමාගම්වලින් එකක් ලෙස අපි සෑහීමකට පත්වෙමු.

VIVAIA Stella Deep Ebony Shoes මතය

ASUS ඩිජිටල් කැමරාව සරල කැම් යෙදුමට වඩා බොහෝ හැකියාවන් පිටු සපයයි, උදාහරණයක් ලෙස ටයිමරයක්, නමුත් අපි ප්‍රතිඵල යටතේ එක දෙයක් සොයා නොගනිමු. SuperNote හොඳ OneNote වර්ගයක් ලෙස හැඟේ, සහ ASUS WebStorage සහ ඔබට MyLibrary SkyDrive සහ Kindle යෙදුමට එරෙහිව අතිරික්ත දඩයම් කළ හැකිය. වින්ඩෝස් 8 ශරීර අභිනයන් නිර්මාණය කරන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ පැතිකඩ අදහස් පෙන්වන මාර්ගෝපදේශ යෙදුම බොහෝ විට වඩාත්ම ප්‍රයෝජනවත් උපකරණ වේ. නව පියානෝ පඩියට Synaptics clickpad එකක් ඇත, කෙසේ වෙතත් එය තවම නිර්මාණය කළ නොහැක.

නව සංවේදකයේ ඵලදායිතාව සමහර අවස්ථාවලදී අතිශයින් සංතෘප්ත විය හැකි නමුත් දිවා ආලෝකය ඡායාරූප ශිල්පියා වඩාත් ප්රයෝජනවත් වේ. අනෙක් අතට, ඇත්ත වශයෙන්ම කරුණු සාධාරණ ලෙස බැහැර කර ඇති අතර නිරාවරණ පැතිකඩ සමහර විට නව උද්දීපනයන් පොඩි නොකරයි. අළුත් සෙවනැලි ටික වේලාවක් අඳුරු වන අතර මේ නිසා රූපය තරමක් වෙනස් ලෙස පෙනේ. නැවුම් අල්ට්‍රා-බ්‍රෝඩ් වෙඩික්කරු සහ සැපයුම් ඡායාරූප පිළිගත හැකි නමුත් නැත, නවතම 2MP මැක්‍රෝ ෂූටරය තමන්ගේම දියුණුව සඳහා පුළුල් විෂය පථයක් සපයයි. Camera-smart, දුරකථනය තීව්‍ර OIS-සක්‍රීය 64MP පළමු වාදකයක් සහ තියුණු 8MP අතිශය පුළුල් සහ 2MP මැක්‍රෝ එලාම් සපයයි. Vivo ඔබට නිශ්චිතවම, ලියා තබා, ඇදහිය නොහැකි ලෙස සෙවීමට විශේෂාංග ගෙන යන අඩු-සුදු පින්තූර රාශියක් ඇති දුරකථනය සපයයි.

ඔබ බොහෝ විට ඉහළට යාමට යෝජනා විවෘත කරන බව සහතික කර ගැනීම සඳහා නැවුම් සමාලෝචන පොත පිටවීම පරීක්ෂා කිරීම සුදුසුය. ඔව්, නමුත් ක්‍රීඩා ක්‍රීඩා වෙබ් අඩවි ශ්‍රේණිගත කිරීම් තුළ නවතම සමාලෝචන සහ ශ්‍රේණිගත කිරීම් ප්‍රයෝජනවත් විය හැකි බව මතක තබා ගන්න, කෙසේ වෙතත් ඒවා සමාලෝචකයාගේ පර්යේෂණ අවශ්‍යතා අනුව පුද්ගලික දෘෂ්ටිකෝණයන් අතරට ඇදී යනු ඇත. ඔබට බොහෝ සමාලෝචන දෙස බැලීමට අවශ්‍ය විය හැකි අතර හොඳ වෙබ් අඩවියක ස්වභාවය සහ කාර්ය සාධනය පිළිබඳ වඩා හොඳ අවබෝධයක් ලබා ගැනීමට මූලාශ්‍ර සොයා ගත හැකිය.

කෙසේ වෙතත්, වරින් වර සාවද්‍ය හැඟීමක් ඇති වුවහොත් එය ඉතා වේගවත් වේ, කෙසේ වෙතත්, නවතම ස්කෑනරය ඉහළ-නැවතුම් ආකෘතියට ළඟා වීමට පුද්ගලිකව රැඳී සිටීම දැකීම තරමක් අසතුටුදායක ය. තිරසාර කාර්යක්ෂමතාවයට අනුගත වෙමින්, නවතම 3DMark Nuts Lifestyle කරදර පරීක්‍ෂණයෙන් හෙළි වූයේ දුරකථනය අවසානය වන විට පළමු ප්‍රතිඵලවලින් ~60%කට සීමා වී ඇති බවයි. ඔබ සමස්තයක් ලෙස මෙන්ම වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ ප්‍රතිඵලයක් ලෙසින් ප්‍රතිඵල ලබා ඇති විට, නවතම Vivo X90 Pro විභාගයේ මිණුම් ලකුණට වඩා අඩු අසතුටුදායක දැනුමක් දක්වා උණුසුම් වේ.

මිනිසුන්ගේ පුද්ගලාරෝපිත අත්දැකීම් මත පදනම්ව සමහර නරක විශ්ලේෂණයන් ද සොයා ගත හැකි අතර, එය සැක සහිත වේ. ඔවුන්ගේ අයිතම සම්බන්ධයෙන් ධනාත්මක වන ඇතැම් සමාලෝචන ඔවුන්ගේ වෙබ් අඩවියට පැමිණේ, එය විශිෂ්ට ඇඟවීමකි. ඔවුන්ගේ භාණ්ඩ පිළිබඳ සමහර ධනාත්මක සමාලෝචන වෙබ් අඩවියේ ඇත, එය විශිෂ්ට ඇඟවීමකි.

Vivint Solar සංවිධානයේ මාර්ගෝපදේශය

මෙම තලය සඳහා වන ඝෝෂාව සලකා බැලීමේදී මගේ ප්‍රමිතිය ඉහළම ප්‍රශ්නය විය හැකිය. නව රඳවනය තරමක් සැහැල්ලු වන අතර ඔබට වැරදි ලෙස ගෙනහැර දැක්විය හැක, එහි ප්‍රතිඵලයක් ලෙස අනපේක්ෂිත „වැරදීම්“ ඇති වේ, එසේ නොමැතිනම් 1/2 හි-අවකාශ, නමුත් එය ඉහත සඳහන් Atmos කළාට වඩා බොහෝ හොඳින් පෙරළෙයි. බ්ලේඩ් වානේ උත්සාහය, පුදුමයක් නොවේ, D2 – මෙම මිල ලක්ෂ්‍යයේදී ඔබට Cutjack, Zancudo, Rat, Pilar යනාදිය වෙත ලැබෙන්නේද එයයි. මම මූලික වශයෙන් එවැනි D2 – ඒවා අනෙක් සෑම සාධාරණ වානේවලට වඩා හොඳ ප්‍රතිලාභයක් තබා ගන්නා අතර ඔබ චලනය වීමට හෝ චිප් කිරීමට වැඩි ඉඩක් නැත.

ඔබට ලබා දී ඇති ස්මාර්ට් මීටර රහසට, ඔබට ඩිජිටල් බයිසිකලයේ අනුපාත 3 සැකසීම් සොයා ගත හැකි අතර ඒවායේ මාර්ග කේන්ද්‍ර කර ගනිමින් ඔබට බයිසිකලයට ආධාර කළ හැකිය. ගමනාගමන දිගු දිනයක් දැකීමට අපහසුවකින් තොරව රිය පැදවීමේ සැකසුම් තුනක් පමණ ගමන් කරන අතර ව්‍යායාම ද ඇත. මෙන්ම, 21-පිරිවැය Shimano drivetrain, තැටි තිරිංග, ergonomic ග්රහණ, පැති පහන්, සහ ඔබ fenders හැක.

මේ දවස පුරාවටම එය 1080p/60fps දක්වා සීමා වී ඇති බව දැකීමෙන් මා කලබල වූවත්, නවතම පහසු Ultra ස්ථායීකරණ විකල්පය නැවත ලබා ගැනීම ගැන මම මා සොයා සතුටු වෙමි. සමහර විට මෙය හොඳම රහස වන්නේ සංයුක්ත තාරකා ආකෘතියක් හඳුන්වා දීමයි, ඔබ විශිෂ්ට සන්ධ්‍යා සැකසුම් පරීක්ෂණයක් නිර්මාණය කරන නිසා තාරකා ඡායාරූප ඡායාරූප ලබා ගැනීමට ඔබට ඉඩ සලසයි. කෙසේ වෙතත් තත්පර කිහිපයක් හිමි කර ගැනීම සඳහා ඔබට ජංගම දුරකථනය තිබිය යුතු අතර, එය උද්යෝගිමත් තාරකා ක්‍රියාකාරිත්වයක් නිකුත් කරයි. ට්‍රයිපොඩ් තාරකා ආකෘතිය මෙන් වුවද, නවතම අතේ ගෙන යා හැකි සැකසුම ආබාධිත විය හැකි අහසට නිල් පැහැයක් තෝරා ගනී.දිවා කාලයේ ස්නැප් ඔබ නිසා නියත වශයෙන්ම විශාල අනාවරක ප්‍රමාණයට විශාල බොකේ තොගයක් යවයි, නමුත් එයට ද්විත්ව දාර සහිත තලයක් ලැබෙන බව මට පෙනී ගියේය.

Vivint වෙතින් පිටවන අපගේ නිවාස නවාතැන් අංශය සූර්ය බලශක්තියට සම්බන්ධ වූයේ මන්දැයි ඔබට කිසිදු හෝඩුවාවක් සොයාගත නොහැකි වනු ඇත. එය ඇත්තෙන්ම ව්‍යාකූල බව මට පෙනී ගිය අතර අද දින සමහර අයගෙන් අපි දැනටමත් බොරු කර ඇති නිසා, කුමක් හෝ කවුරුන් විශ්වාස කළ යුතු දැයි අපට නොතේරේ. පැහැදිලිවම එය ඔබගේ Vivint Smart Family වෙත වූ අතර කිසිවිටෙක Vivint Solar නොවන බැවින්, කුමන අදහසද මම වසා දමමි, ඒ වෙනුවට ඔවුන්ගේ මනසෙහි ඔබට විවෘත වනු ඇත. එහි විදුලි ව්‍යාපාර සම්බන්ධ කර ගන්නා ලෙස මම මිනිසුන්ට නිර්දේශ කරන අතර ඔබේ නිවසට සම්බන්ධ කිසිවෙකු ඔබ විශ්වාස නොකරනු ඇත. මගේ පුද්ගලික ප්‍රදේශවාසීන් අතර සූර්ය බලශක්ති අවස්ථාව ඇති ගනුදෙනු පිළිබඳව මා දැනුවත් කළ අතර මට කුතුහලයක් ඇති විය.එය ඇත්ත වශයෙන්ම තරමක් පාරිසරික දැනුවත්භාවයක් ලබා ගැනීම සහ ඉලෙක්ට්‍රොනික වියදම් අඩු කර ගැනීමකි.

වචන හැකියාවන්

නිවසේ ව්‍යාපාරය තුළම Shots විසින්ම නිර්මාණය කරන ලද ඩිලක්ස් පරිණත තෘප්තිමත් දේවල්වල පුළුල් ලෝකයේ තවත් සංසිද්ධියක් VIVE උත්සාහ කරන්න. සියලුම සෙල්ලම් බඩු නිපදවා ඇත්තේ සුපිරි මෘදු විද්‍යාත්මක අවධීන් සිලිකොන් පොලිමර් වලින් වන අතර ඔබට මල් ගෝල්ඩන් තොරතුරු ඇති විස්මිත ergonomic පුරුදු එම විශේෂිත වෙළඳ නාමයට අමතර ආකර්ෂණයක් ලබා දිය හැකිය. ඔබට USB-නැවත ආරෝපණය කළ හැකි සියලුම කරුණු, ලකුණු දහතුනක් සොයා ගත හැකි අතර ඔබට නවතම වර්ණ රෝස, රතු සහ ඔබට කළු වර්ණ තිබිය හැක. ඔබ කාරුණික සන්නාමයකින් VIVE දුරකථන ඇමතුම් ලබා ගැනීමට එක් හේතුවක් වන්නේ සියලුම බෝනික්කන්ට නිශ්චිත විශේෂාංගයක් තිබීම සත්‍යයයි. උදාහරණයක් ලෙස Cleo හට මට්ටම් 180ක් කරකවා ගැනීමේ හැකියාව ලැබී ඇති අතර ඔබ එය විශිෂ්ට „Z“ පැතිකඩක් සඳහා නවනු ඇත. නවතම Enoki යනු ඇදහිය නොහැකි තරම් මෘදු කුෂන් වලින් සමන්විත හොඳ සම්බාහන යන්ත්‍රයකි, සුවපහසු ස්පන්දන සහ විවේකී පුරුදු ලබා දෙයි.

ඔවුන් AUD තුළ ඔබෙන් අය කරන බව ද ප්‍රකාශ කරන අතර, එම භාණ්ඩය මිල අධික ලෙස නිෂ්පාදනය කරන USD උත්සාහ කිරීමට ඔවුන් අය කරයි. අපි නැවුම් වයසට යාම වැළැක්වීමේ ක්‍රීම් මිලදී ගන්නා අතර ඔබ ඇස් සඳහා නව විසඳුම ලබා දීමට උත්සාහ කරනු ඇත. මම මුදල් ආපසු ලබා ගැනීම සඳහා ඔබේ උදව් වෙබ් අඩවියට ඊමේල් හරහා කිහිප වතාවක්ම ගොස් ඇති අතර ඔබට මෙම නිෂ්පාදනය ආපසු ලබා දීමට කථාවක් කළ හැකිය.

මෙය අවශ්‍ය පරිදි ආරම්භ කිරීමට අවශ්‍ය සියල්ල නොවන බව අපි දනිමු, එයින් අදහස් වන්නේ ඔබ ප්‍රතිපූරණයක් සඳහා ලියාපදිංචි වී ඇති බවයි, එබැවින් අපි ඔබට සපයා ඇත. අපි සාමාන්‍යයෙන් ප්‍රබල ගැටලුවක් මතු වුවහොත් ඕනෑම දෙයක් නිසි ලෙස සකස් කළ යුතුය, එබැවින් අපි ඔබ අධ්‍යාපනය ලැබූ යම් ගුණාත්මක භාවයක් ලබා දෙන පොරොන්දුව කළමනාකරණය කරමු.මෙම වෙබ් අඩවියෙන් ප්‍රවේශපත්‍ර තෝරා ගැනීමට උත්සාහ කර ඇති අතර ඒවා සියල්ලම වෙළෙන්දා සමඟ ඉතා හොඳින් ක්‍රියාත්මක වන ස්වාධීන සටහන් තුනක් (එකිනෙකා මගේ සහ ඔබට මගේ බිරිඳගේ වේ) ඇත. එය තරමක් විශ්ව විද්‍යාල ශිෂ්‍ය මිත්‍රශීලී වන අතර ඔබ කළ යුත්තේ රෙදි සහ වඩේ කැපීමයි!

Flux Boot Remark

මෙම වේගය වටා ඇති උපකාරක-ආරම්භක තල වලින් ඔබේ ලිටනියට මම ඇත්තෙන්ම කැමතියි, මන්ද ඒවා එකම මිලකට අගුළු හරින නිසා, වසන්ත සමයේ පීඩනයට එරෙහිව නැවුම් පිහිය වසා දැමීමෙන් අමතර ගැටළුවක් නොතිබිය හැකිය. නවතම Elementum යනු හොඳ ලයිනිං ආරක්‍ෂාවක් ඇති හොඳ flipper ආරම්භක තලයක් වන අතර, සරල ආරම්භයක් ලබා ගැනීම සඳහා කරකැවීම සම්බන්ධයෙන් කූඩු සහිත බෝල බෙයාරිං ද එහි අන්තර්ගත වේ. මට දැනුම් දුන් අය සඳහා, මම වසර 10කට පෙර $පනහකට පෙරළෙන flipper එකක් ශ්‍රේණිගත කරමි, අපි ඔබට පිස්සු යැයි කියමු, නමුත් මෙන්න අපේ සමාගම. වඩාත්ම පුද්ගලිකව තරඟ කරන නැවුම් පිහි බලපෑම් හැරීම් නොවේ, නමුත් නිශ්චිත අඩු ප්‍රතිඵල පිහි මෙන් ඔබ නිතරම මිලදී ගන්නා සෑම දෙයක්ම ලබා ගනී. කුමන තලය හොඳ අතට පෙරළෙන නමුත් සමහර විට සහභාගී නොවීම මිනිසුන්ගේ ගෞරවය දිනා ගනී.

VIVI සීමාව: ඉන්සියුලින් රඳවා ගැනීමේ අවස්ථාව

ඔබ අවස්ථාව ලබා ගත් වහාම ඒවා අනිවාර්යයෙන්ම පරීක්ෂා කරන්න.ඩිජිටල් බයිසිකල් හවුල්කරුවෙකු වන අතර, මම කර්මාන්තයේ නවතම සහ හොඳම විද්‍යුත් චක්‍ර සඳහා සැමවිටම විමසිල්ලෙන් සිටිමි. මෑතකදී, මම Vivi ඉලෙක්ට්‍රොනික සයිකල් හරහා පැමිණි අතර, මට තත්වය අවශ්‍යයි, මම සෑහීමකට පත්වෙමි! Vivi Digital Bikes 2013 වසරේ සිට උසස් තත්ත්වයේ විද්‍යුත් බයිසිකල් ප්‍රවර්ධනය කරන විශිෂ්ට චීන සංවිධානයක් උත්සාහ කරයි. එහි e-බයික් ලැයිස්තුව මගීන්ගේ සිට විවිධ පාපැදිකරුවන්ට, ඔබට මාර්ග වික්‍රමාන්විතයින්ට උපකාර කිරීමට සේවය කරයි.

එම නිසා, විශ්වාස කරන අවස්ථාවන්හිදී බොහෝ කාල චාරිකා වෙනත් ආකාරයකින් ගමන් කිරීම ඵලදායී වනු ඇත, කිසිවිටෙකත් ඉක්මනින් විදුලි සැපයුම අඩු නොවන බවට වග බලා ගන්න; නැතහොත් එය දිගු කාලීනව ගාස්තුවක් අය කළ හැකිය. නැවුම් Vivi eBike සතුව විශිෂ්ට 48V 7.8Ah බැටරියක් ඇති අතර ඩිජිටල් බයිසිකල් සැකසුම තුළ සැතපුම් ගණනක් ලබා දෙන අතර ඔබට එක් ගාස්තුවක් ගෙවූ වහාම ආධාරක ක්‍රියාකාරිත්වය සමඟ සැතපුම් කළ හැකිය. මීට අමතරව, ඉවත් කළ හැකි විදුලි බැටරිය ඕනෑම තැනකට තම බයිසිකලය රැගෙන යාමට තීරණය කිරීමේදී පහසු කරයි – එසේ නොමැති නම් බිල්පත් කිරීමට රැකියාවේ සිටින නිවස. එය සම්පූර්ණයෙන්ම ගොඩනඟා ඇත්තේ මට හානි කිරීමට මිස සරල vivi wager දෝෂයක් පමණක් නොවේ. මේ සඳහා යම් දෙයක් නොමැතිව මම විශිෂ්ට පාරිභෝගිකයෙකු වන සෑම විටම ඇයි දැයි අවිනිශ්චිත වීම. සලකා බලන්න, මෙය නීති විරෝධී ලෙස කිරීමට උත්සාහ කළහොත් ඔවුන්ට ෆීල්ඩ් කිරීමට හැකි වේ.

කාන්තා පිටු සඳහා, නවතම Vivomove Sport, ඔසප් කාලය හෝ ගැබ් ගැනීම සොයා ගැනීම සඳහා නවතම Garmin Hook up මෘදුකාංගය සමඟ යුගල වනු ඇත, එහිදී ඔබට කථාංග ලොග් කර වේදිකාව කේන්ද්‍ර කරගත් ව්‍යායාම මාර්ගෝපදේශ ලබා ගත හැකිය. ව්‍යායාම සංස්කාරකයෙකු බැවින්, මම ක්‍රියාකාරකම් නිරීක්ෂණය කරන අපි ක්‍රීඩා කරන අපි වැනි පෙනුමෙන් කරදර විය හැකි අයෙකු නොවේ. එසේ පැවසීමෙන් පසු, ඔබ සමහරක් සඳහා නියත වශයෙන්ම මෙය අත්‍යවශ්‍ය දෙයක් බව මට විශ්වාසයි, මෙන්ම පළමු පෙනුමෙන්, නවතම Garmin Vivomove Sport සරල ඔරලෝසුවකින් ක්‍රියා කරයි.

නවතම Garmin Vivomove Sport ජනවාරි cuatro සඳහා CES 2022 හිදී නිකුත් කෙරේ. එය $179 හි සිල්ලර වේ.99, එබැවින් එය එවැනි නවතම Apple Watch 7 ට වඩා මිලෙන් අඩු වන අතර ඔබ Samsung Universe 4 පරීක්ෂා කරනු ඇත. එය නැවුම් Vivomove පියවර තුන, නැවුම් Vivomove 3S සහ Garmin ප්‍රභේදයට අදාළ Vivomove Design trackers වලට වඩා ලාභදායී වේ. . හොඳයි, ඇත්ත වශයෙන්ම, පළමු Elementum විකුණනු ලබන $ පනහේ මිල ලක්ෂ්‍යය තුළ බොහෝ තේරීම් තිබේ. මම අලුත්ම හිස් තලා දැමූ බිංදු කොටස් තලයට කැමතියි – මම කලින් පවසා ඇති අතර මම නැවත ප්‍රකාශ කරමි, ප්‍රතික්ෂේප කිරීමේ කොටසක් ඔබ සැබවින්ම කරන සෑම දෙයක්ම කරයි.